O nás

    Vážení přátelé cestování, vážení zákazníci.
Jako cestovní kancelář patříme od roku 1990, kdy jsme zahájili naši činnost, vůbec k prvním soukromým cestovním kancelářím v celé České republice.
Naše nesporné kvality a spolehlivost prověřilo již více než 28 velmi úspěšných sezón a tisíce spokojených zákazníků na stovkách poznávacích a pobytových zájezdů.
Svět kolem nás se však neustále vyvíjí, skáče mílovými kroky vpřed, a tak i my se snažíme s tímto vesmírným během držet krok. Proto jsme pro Vás připravili svým zaměřením zcela nové a moderní webové stránky, nesoucí název „Exotika“ Již tento název dává jistě tušit, kam naše nové poznávací zájezdy budou mířit.
Ano,odpověděli jste správně - do exotických zemí, vonících dálkami, zářivým sluncem a vyhřátým mořem i v zimě, kdy u nás známe jen ledový vítr, sníh a plískanice, ale lákajících také svými četnými památkami a barvitým kulturním a společenským životem milovníky historie, umění i zábavy.
Naše cestovní kancelář má s organizací zájezdů do Latinské Ameriky i do celého světa a s pořádáním odborných studijních cest  do celého světa dlouholeté a profesionální zkušenosti, neboť jsme je na zvláštní objednávky pořádali pro stovky jednotlivců a různé profesně zaměřených skupin řady státních úřadů a institucí i soukromých firem. Za všechny jmenujme alespoň zastupitelstvo města Ostravy, Sbor starostů obvodů města Ostravy, Slezskou a Ostravskou univerzitu, členy České lékařské , Stomatologické a Farmaceutické  komory a mnoho a mnoho dalších.
Takže nyní již jen zbývá pohodlně se usadit a při šálku dobré kávy nebo čaje si prohlídnou naše nové webové stránky a nechat se unášet za sluncem, mořem, pyramidami, Indiány, sopkami, pouštěmi i ledovci, velbloudy i tučňáky…
Přejeme Vám „Šťastnou cestu, a nezapomenutelné zážitky z Vaší exotické dovolené“
Pracovníci cestovní kanceláře PAN´EUROP .
 

Dne 23.října 2015 byla majitelka a ředitelka CK PAN´EUROP spol. s r.o. PaedDr. Jarmila Messari slavnostně inaugurována jako honorární konzulka Marockého království v Ostravě

    Dne 23.října 2015 byla majitelka a ředitelka CK PAN´ EUROP spol. s r.o. PaedDr. Jarmila Messari inaugurována jako honorární konzulka Marockého království v Ostravě. Slavnostní inaugurace se konala v koncertním sále Janáčkovy konzervatoře v Ostravě za přítomnosti Její Excelence velvyslankyně Marockého království v Praze paní Souriyi Otmani , hejtmana krajského úřadu Moravskoslezského kraje Ing. Miroslava Nováka , členů diplomatického sboru a dalších vzácných hostů.
 

PaedDr. Jarmila Messari byla jako jediná zástupkyně cestovního ruchu ze střední a východní Evropy pozvána na slavnostní inauguraci prezidenta Peru dr. Alejandra TOLEDA Manrique

    Ve dnech 26. - 31.července 2001 se zúčastnila majitelka a ředitelka CK PAN´EUROP spol. s r.o.  PaedDr. Jarmila Messari jako jediná zástupkyně cestovního ruchu ze střední a východní Evropy na pozvání prezidenta Peru dr. Alejandra TOLEDA Manrique jeho slavnostního uvedení do funkce - inaugurace v Limě a na Machu Picchu jako poděkování za dlouholeté organizování zájezdů do Peru a dalších zemí Latinské Ameriky.
Slavnostní akty se konaly ve stylu státním v hlavním městě Limě a stylu tradičním na posvátném místě Inků -  Machu Picchu za přítomnosti vládních delegací , hlav mnoha států - např. tehdejšího španělského korunního prince a současného krále Filipa VI., mezinárodních organizací, zástupců diplomatického sboru,aj.